STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW
FOTOKLUB
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

strona oficjalna
CZŁONEK OPERACYJNY MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI SZTUKI FOTOGRAFICZNEJ FIAP
REPREZENTANT POLSKI

HOME
NOWOŚCI
FOTOKLUB
FIAP
EDUKACJA
KONKURSY
WYSTAWY
LINKI
KONTAKT
O FRP
•  STATUT
•  WŁADZE
•  CZŁONKOWIE
•  CZŁONKOWIE    ZBIOROWI
•  PRZYJMOWANIE
•  OPŁATY
•  WYRÓŻNIENI
•  PATRONAT
•  KRONIKA
•  PLIKI







POLECAMY




WYRÓŻNIENI



Po dokonaniu oceny artystycznej działalności na rzecz rozwoju fotografii, Kapituła Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej przyznała medale następującym osobom (od roku 1995):


OSOBY KTÓRYM NADANO MEDAL

ZASŁUŻONY DLA FOTOGRAFII POLSKIEJ


    ZŁOTY
  1. Józef Robakowski - Łódź
  2. Henryk Rogoziński - Białystok
  3. Jerzy Wygoda - Rzeszów
  4. Andrzej Pytliński - Bolesławiec
  5. Lech Grabowski - Warszawa
  6. Krystyna Łyczywek - Szczecin
  7. Zbigniew Kryda - Płock
  8. Juliusz Garztecki - Halinów
  9. Mieczysław Cybulski - Warszawa
  10. Stanisław Orłowski - Zamość
  11. Marek Kwiatkowski - Warszawa
  12. Stanisław Wymoczył - Lublin
  13. Wanda Mossakowska - Warszawa
  14. Jerzy Lubczyński - Jastrzębie Zdrój
  15. Zofia Lubczyńska - Jastrzębie Zdrój
  16. Stefan Wojnecki - Poznań
  17. Stefan Bałuk - Warszawa
  18. Małgorzata Krystyna Dołowska - Warszawa
  19. Mirosław Skrzypkowski - Gniezno
  20. Stanisław Nater - Lesko
  21. Jerzy Lewczyński - Gliwice
  22. MUZEUM FOTOGRAFII - KRAKÓW
  23. Zdzisław Rynkiewicz - Białystok
  24. Edward Grzegorz Funke - Koszalin
  25. Andrzej Borys - Kielce
  26. Marek Grausz - Toruń
  27. Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne - Lublin
  28. Tadeusz Biłozor - Jelenia Góra
  29. Lena Bednarska - Poznań
  30. Wacław Turek - Krosno
    SREBRNY
  1. Witold Englender - Jastrzębie Zdrój
  2. Lech Kłudkiewicz - Warszawa
  3. Antoni Rut - Poznań
  4. Adam Kus - Rzeszów
  5. Marek Jóźków - Koszalin
  6. Edward Kruk - Radom
  7. Marek Grygiel - Warszawa
  8. Stefan Figlarowicz - Gdańsk
  9. Tadeusz Myśliński - Przasnysz
  10. Małgorzata Krystyna Dołowska - Warszawa
  11. Mirosław Skrzypkowski - Gniezno
  12. Marek Grausz - Toruń
  13. Janusz Mielczarek - Częstochowa
  14. Tadeusz Biłozor - Jelenia Góra
  15. Marek Jastrzębski - Rzeszów
  16. Michal Kurc - Węgrów
  17. Władysław Nielipiński - Poznań
  18. Marek Dolecki - Białystok
  19. Andrzej Ruciński - Siedlce
  20. Przemysław Lipiński - Warszawa
  21. Zbigniew Kot - Kraków
  22. Władysław Rospondek- Kraków
  23. Wojciech Duklewski - Siedlce
  24. Leszek Kurpiewski - Szczecin
  25. Paweł Janczaruk - Zielona Góra
  26. Karol Walaszczyk - Radomsko
  27. Jan Foremny - Jelenia Góra
  28. Jerzy Wiklendt - Jelenia Góra
  29. Janusz Pysiak - Płock
  30. Henryk Król - Trzcianka
  31. Jakub Marian Lechowski - Radomsko
  32. Elżbieta Bogusława Waszczuk - Kołobrzeg
  33. Krzysztof Kuzko - Lublin
  34. Monika Stachnik Czapla - Kraków
  35. Krzysztof Kuzko - Lublin
  36. Wojciech Wesołowski - Warszawa
  37. Mieczysław Nowak - Myślenice
„ZA FOTOGRAFICZĄ TWÓRCZOŚĆ”

    ZŁOTY
  1. Zbigniew Zapała - Warszawa
  2. Janusz Kostrzewski - Poznań
  3. Czesław Czapliński - USA
  4. Małgorzata Szymczyk-Karnasiewicz - Kraków
  5. Aleksander Karnasiewicz - Kraków
  6. Monika Stachnik-Czapla - Kraków
  7. Michał Kurc - Węgrów
  8. Andrzej Rybczyński - Warszawa
  9. Janusz Wojewoda - Rzeszów
  10. Tadeusz Biłozor - Jelenia Góra
  11. Małgorzata Krystyna Dołowska - Warszawa
  12. Jan Magierski - Lublin
  13. Andrzej Polakowski - Lublin
  14. Waldemar Frąckiewicz - Lublin
  15. Jerzy Jartym - Jarosław
  16. Joanna Maria Rybczyńska - Warszawa
  17. Ryszard Jerzy Nater - Lesko
  18. Zygmunt Nater - Lesko
  19. Jerzy Mąkowski - Warszawa
  20. Cezary Dubiel - Szczecin
  21. Antoni Stanisław Rut - Poznań
  22. Andrzejowi Koniakowskiemu - Katowice
    SREBRNY
  1. Lidia Beata Barej - Wałcz
  2. Wacław Grzegorz Mazurek - Radomsko
  3. Grażyna Sosenko - Warszawa
  4. Zbigniew Suliga - Słupsk
  5. Leonard Karpiłowski - Warszawa
  6. Anna Banicewicz-Miazga - Kielce
  7. Besler Zygmunt - Gdynia
  8. Grabiec Tomasz - Łubianka
  9. Przybysz Zbigniew - Toruń
    BRĄZOWY
  1. Janusz Adam Jaremko - Warszawa
  2. Zdzisław Puchała - Samborzec
„ZA ZASŁUGI DLA ROZWOJU TWÓRCZOŚCI FOTOGRAFICZNEJ”

    ZŁOTE i SREBRNE
  1. Katarzyna Antoniak - Szczecin
  2. Lena Bednarska - Poznań
  3. Adam Czarnowski - Warszawa
  4. Sławomir Kordaczuk - Siedlce
  5. Anna Kosendek - Radomsko
  6. Janusz Kostrzewski - Poznań
  7. Stanisław Krzak - Nowy Targ
  8. Janusz Pytel - Jelenia Góra
  9. Grzegorz Strojny - Warszawa
  10. Karol Walaszczyk - Radomsko (ZŁOTY)
  11. Piotr Wypych - Radomsko
  12. Krzysztof Zygma - Radomsko
  13. Andrzej Kutys
  14. Dorota Teresa Kycia - Józefosław (ZŁOTY)
  15. Krystyna Tomaszuk - Białystok (ZŁOTY)
  16. Henryk Dziuba - Warszawa (ZŁOTY)
  17. Witold Jerzy Sieciński - Warszawa (ZŁOTY)
  18. Wojciech Wesołowski - Warszawa (ZŁOTY)
  19. Anna Góra-Klauzińska - Kielce
  20. Dorota Grausz - Toruń
  21. Bożena Kobiałka - Myślenice
  22. Teresa Nalepa - Myślenice
  23. Waldemar Siatka - Zamość
  24. Tadeusz Jerzy Kucharski - Dęblin (ZŁOTY)
  25. Agata Osika Kucharska - Dęblin (ZŁOTY)
  26. Zygmunt Trylański - Jelenia Góra (ZŁOTY)
  27. Stanisław Kuklawiak - Poznań (ZŁOTY)
  28. Ewa Nawrocka - Koszalin (ZŁOTY)
  29. Monika Kalkowska - Koszalin (ZŁOTY)
  30. Robert Andre - Poznań
  31. Stanisław Nawracaj - Krosno (ZŁOTY)
  32. Andrzej Dozd - Krosno (ZŁOTY)
„WYRÓŻNIENIE IM. JANA MIERZANOWSKIEGO”

  1. Grażyna Myślińska - Warszawa
„MEDAL "L.J.M. DAGUERRE"”

  1. Marcin Kwarta - Radomsko
  2. Dorota Kycia - Warszawa
„ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ”

  1. Marek Grausz - Toruń
  2. Michal Kurc - Węgrów
  3. Tadeusz Krekora - Otwock
  4. Leszek Kurpiewski - Szczecin
  5. Janusz Nowacki - Poznań
  6. Barbara Magdalena Polakowska- Radom
  7. Edward Kruk - Radom
  8. Stanisław Nater - Lesko
  9. Ryszard Krzywutulski - Żary
  10. Włodzimierz Nielipińsk - Poznań
  11. Robert Dejtrowski - Warszawa
  12. Zbigniew Suliga - Słupsk
  13. Wojciech Wesołowski - Warszawa
„ZASŁUŻONY KULTURZE "GLORIA ARTIS"”

  1. Lech Grabowski - Warszawa
  2. Juliusz Garztecki - Halinów
  3. Karol Walaszczyk - Radomsko
  4. Janusz Mielczarek - Częstochowa
  5. Małgorzata Krystyna Dołowska - Warszawa
  6. Antoni Stanisław Rut - Poznań
  7. Edward Grzegorz Funke - Koszalin
  8. Juliusz Multarzyński - Warszawa
  9. Cezary Dubiel - Szczecin
„ZA ZASŁUGI DLA FOTOGRAFII POLSKIEJ” w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości (1918-2018)

    Seria A
  1. Tadeusz Biłozor - Jelenia Góra
  2. Bartłomiej Bałaban - Kraków
  3. Jerzy Bonczyk - Warszawa
  4. Paweł Boćko - Tarnów
  5. Zbigniew Ciborowski - Łomża
  6. Mieczysław Cybulski - Warszawa
  7. Cezary Dubiel – Szczecin
  8. Krystyna Małgorzata Dołowska - Warszawa
  9. Mariusz Foltański - Hurth
  10. Marek Gubała -Krzyszowice
  11. Łukasz Gurdak -Mielec
  12. Stanisław Jawor -Myślenice
  13. Agata Barbara Osika-Kucharska - Dęblin
  14. Tadeusz Jerzy Kucharski - Dęblin
  15. Michał Kurc - Węgrów
  16. Sławomir Kordaczuk - Siedlce
  17. Krzysztf Kuzko - Lublin
  18. Tomasz Kasprzyk - Jasło
  19. Dorota Kycia - Warszawa
  20. Tadeusz Myśliński – Przasnysz
  21. Janusz Mielczarek - Częstochowa
  22. Jacek Migdał - Łódź
  23. Piotr Maciej Nowak - Wrocław
  24. Łukasz Resiak - Lublin
  25. Zenon Jan Wasiak - Ząbki
  26. Mieczysław Wielomski - Wałbrzych
  27. Andrzej Wróbleswki - Gdańsk
  28. Anna Worowska - Białystok
  29. Jerzy Wygoda – Rzeszów
  30. Tadeusz Wijata - Łódź
  31. Ryszard Sławczyński – Wrocław
  32. Zbigniew Suliga - Słupsk
  33. Ewa Sierokosz - Sandomierz
  34. Jacek Szewczyk - Piotrków Tryb.
  35. Waldemar Siatka - Zamość
  36. Zdzisław Adam Smardzewski – Ciechanów
  37. Monika Stachnik-Czapla - Kraków
  38. Sławomir Pietras - Poznań
  39. Zdzisław Puchała - Warszawa
  40. Robert Pranagal - Tomaszowice
  41. Michał Piotrowski - Nowy Sącz
  42. Alicja Przybyszewska - Nowy Sącz
  43. Henryk Tkocz - Niedobczyce
  44. Marek Tomaszuk - Białystok
  45. Krystyna Tomaszuk - Białystok
  46. Czesław Zdanowicz – Białystok

    Seria B
  1. Wnuk Andrzej - Zamość
  2. Zaleski Adam Andrzej - Wrocław
  3. Niepokój-Hepnar Przemysław - Krosno
  4. Peszko Krzysztof -Jarosław
  5. Długoszewska-Nadratowska Hanna
       - Ciechanów
  6. Wenda Elżbieta - Bydgoszcz
  7. Kurzeja Szczepan - Radom
  8. Okoniewski Tomasz - Korczyna
  9. Matyjaszczyk Krzysztof - Częstochowa
  10. Janicki Marek - Jelenia Góra
  11. Grudysz Łukasaz Michał - Krosno
  12. Banasiak Piotr - Ciechanów
  13. Grudysz Piotr -Krosno
  14. Pawlak Grzegorz - Lublin
  15. Wasiłowski Czesław - Iława
  16. Nowak Mieczysław - Myślenice
  17. Wilkońska Jolanta - Warszawa
  18. Sybirak Waldemar - Sanok
  19. Osadnik Roman - Warszawa
  20. Stanisław Orłowski - Zamość

    Seria C
  1. Banasiak Piotr - Ciechanów
  2. Strojny Grzegorz - Warszawa
  3. Chmiel Mirosław - Zamość
  4. Wesołowski Wojciech - Warszawa
  5. Kwarta Marcin - Radomsko
  6. Mazur Mariusz Paweł - Lublin
  7. Pytel Janusz - Jelenia Góra
  8. Kus Adam - Rzeszów
  9. Wajda Tomasz - Krosno
  10. Drozd Andrzej - Krosno
  11. Bednarska Lena - Poznan
  12. Ojrzyński Grzegorz - Radomsko
  13. Sobczak Antoni Krzysztof - Warszawa
  14. Lapis Marek - Koziegłowy
  15. Turek Wacław - Krosno
  16. Waszczuk Elżbieta - Kołobrzeg
  17. Dziuba Henryk - Warszawa
  18. Konik Aneta - Piotrków Tryb.
  19. Myślińska Grażyna - Warszawa
  20. Kościuszko Maciej - Kielno
  21. Kruk Edward Józef - Radom
  22. Jastrzębski Marek -Rzeszów
  23. Wilkońska Jolant - Warszawa
  24. Frankowski Ryszard - Płock
  25. Pedirko Jerzy - Myślenice
  26. Nielipińsdki Władysław - Poznań
  27. Muskalski Krzysztof - Częstochowa
  28. Pytel Janusz - Jelenia Góra
  29. Łaski Dariusz Paweł - Piotrków Tryb.
  30. Peciak Stanisław - Maruszyna
  31. Watuch Anna - Ciężkowice
  32. Szyszka Jolanta - Krynica Zdrój
  33. Jarończyk Juliusz - Muszyna
  34. Fedirko Jerzy - Myślenice
  35. Błachut Józef Stanisław - Myślenice
  36. Kruk Edward Józef - Radom
  37. Pachowski Andrzej - Warszawa


POLECAMY

Walny Zjazd Fotoklubu RP

19 października 2013
| HOME | WYSZUKIWARKA | KONTAKT | MAPA SERWISU | REDAKCJA |
Copyright © by FOTOKLUB RP. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. DESIGN © Joanna Maria Rybczyńska